> Saç Kesimi

Cek Kuaför’de önce yüz tipinize ve saç yapınıza bakılır. Yüz kusurlarınızı örtecek ya da belirginleştirilmesi gereken hatlarınızı öne çıkaracak doğru bir saç kesimine karar verilir. Elbette bu konuda günümüz saç trendleri de değerlendirilerek havalı bir saç formuna sahip de olabilirsiniz.

Yeni saçlarınızla ve tarzınızla artık enerjinizi dışa yansıtabilecek ve kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz.

> Damat Saçı

Cek Kuaför’de istek ve beklentilerinize yönelik bir stil çalışması ile sizi şık bir damat olarak hazırlar. Ekibimiz saç tipinize ve yüz şeklinize uygun olarak saçlarınıza yepyeni bir form kazandırırken, saç kesimi, fön, boya, röfle, şekillendirme gibi hizmetlerin yanında damat traşı, cilt bakımı, manikür ve pedikürünüzü de yaptırabilir kısa sürede bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

> Boya - Cila

Cek Kuaför’de özenli bir saç boyama işlemi ile şakaklarınızdaki veya faullerinizdeki beyazlıklardan kurtulabilir; doğal saç renginizi geri kazanarak genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz günün trendlerine uygun olarak saçlarınızın rengini yenileyebilir ve modern bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Röfle uygulaması ile ara renkler katarak saçlara canlı ve modern bir hava getiriyoruz. Röfle işlemiyle 1 ile 6 ton arasında renk verilerek, sahip olduğunuz saç rengini belirginleştirebilir, ahenkli saçlarınızla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Böylece saçlarınız daha hacimli bir görünüme kavuşur.

Boya sonrası yaptırılan cila uygulaması ile saçlarınızın hacimli, canlı ve parlak bir görünüm kazanması sağlanmaktadır.

> Cilt Bakımı

Erkek cildi bayanlara göre tahriş olmaya daha müsait bir cilttir. Deri yapısının daha kalın oluşu ve ayrıca traş işlemleri erkek cildinin daha erken deforme olmasına yol açar.

Cek Kuaför’de saç bakımının yanı sıra, cilt bakımı ile de yüzde kusursuz bir bakım sağlamaya çalışıyoruz.