Cek Kuaför, 1998 yılında Mehmet Cengiz Barut tarafından kuruldu.

Uzman ekibiyle sağlık, güzellik ve estetiği tüm bakım hizmetlerinde üst düzey bir standartta tutmayı başaran Cek Kuaför, kalite algısını yerleştirerek “müşteri sadakati” oluşturmayı başarmıştır.

“Toplam Kalite” anlayışına uygun olarak kusursuz hijyen anlayışıyla hizmet eden ve salonunda dünyanın kabul ettiği Loreal’in profesyonel ürünlerini kullanan Cek Kuaför, günümüz modern yaşamında erkek bakımının ne denli önemli bir yer tuttuğunun bilinciyle dünya trendlerini araştırmakta, gerek yeni stiller ve gerekse yeni bakım ürünleri ile kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Yetişkin ve çocuk saç kesimi, saç bakımı ve boyasının dışında cilt bakımı ile hizmet yelpazesini genişleten Cek Kuaför, şık ve konforlu salonundaki birinci sınıf servisini uygun fiyatlarla sunmakta ve “evde servis” imkanıyla da koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır.

Başka bir şubesi bulunmayan Cek Kuaför, önümüzdeki zamanlarda şubeleşme fikrini değerlendirmekte ve artan müşteri ilgi ve taleplerini karşılamayı düşünmektedir.

Fotoğraf Galerimiz